Preview Mode Links will not work in preview mode

Debata Newsweeka

Mar 19, 2023

PiS bierze na sztandary Jana Pawła II. Czy rządzącej partii chodzi wyłącznie o obronę dobrego imienia świętego, czy o religijną kampanię wyborczą?


Mar 5, 2023

Z marginalizowanego polityka, stał się jednym z czołowych ludzi biorących udział w kształtowaniu polityki międzynarodowej w naszej części Europy. Co to dla niego oznacza w połowie drugiej kadencji i jaki wpływ na jego polityczną karierę będą miały ostatnie wydarzenia? O blaskach i cieniach prezydentury...


Feb 27, 2023

Czy sprawa pedofili w Kościele kładzie się cieniem na cały pontyfikat Jana Pawła II? Co o seksualnych nadużyciach wiedział papież Polak? Czy krył winnych? A może to jego odcinano od wszystkich złych informacji uderzających w Kościół? 

Odpowiedzi na te pytania w Debacie "Newsweeka". Prowadzi Aleksandra...


Feb 20, 2023


Wojna w Ukrainie cieszy się poparciem Rosjan. To pokazują badania. To nie jest tylko wojna Putina. Mija rok od pełnoskalowego najazdu na Ukrainę. Goście Debaty Newsweeka analizują przebieg wojny i rysują scenariusze na kolejne miesiące konfliktu. Wyłania się z nich czarny obraz przyszłości. 


Feb 13, 2023

Blisko 70 proc. Polaków przyznaje, że obecnie jest im coraz trudniej oszczędzać. Podobnie liczna grupa uważa, że chcąc odkładać, muszą zrezygnować z jakichś wydatków. Z kolei prawie 2/3 konsumentów w ostatnim czasie zgromadziło mniej gotówki niż wcześniej — wynika z badania Krajowego Rejestru...